DİĞER ÜRÜNLER 

HOBİ ÇALIŞMALARINDA YARDIMCI DİĞER ÜRÜNLER

Hobi Çalışmalarında Yardımcı Sünger, Stencil Temizleyici, Dekoratif Taş Modelleri, Wood Ağaç Dokusu, Bitkisel Sünger, Sünger Zımpara, Kes kullan boyama süngeri vb. tüm Hobi Çalışmalarındaki yardımcı ürünlere Liderhobi.com Diğer Ürünler kategorisinden ulaşabilirsiniz.

En uygun Fiyat Garantisi ile LİDER HOBİ sizlerin ve Türkiye'nin En Büyük Hobi Malzemeleri Online Mağazasıdır.

Tüm büyük Markaların Hobi Malzemeleri Bayiliği yer almaktadır. 

Bu kategoride toplam 8 ürün bulunmaktadır
 • 24 SAATTE KARGODA
 • 24 SAATTE KARGODA
  Beyaz, hafif, özellikle mix media ve diğer craft projelerinde boyut oluşturmak için kullanılabilen özel minik taşlardır. Akrilik boyalar, gesso, rölyef paste, gel ve yapıştırıcılar ile karıştırılarak kullanılabilir. Spatul, sünger veya fırça ile uygulanabilir. Kısa sürede farklı boyutlar oluşturulabilir. Sağlığa zararlı madde içermez.
 • 24 SAATTE KARGODA
  Uzun ömürlü,el ile kullanıma uygun, su ile yıkayarak veya çırparak kolayca temizleyerek defalarca kullanma imkanı olan zımparadır.
 • 24 SAATTE KARGODA
  Dekoratif boyamada doku vermek için kullanılan son derece dayanıklı bir süngerdir.
 • 24 SAATTE KARGODA
  Ağaç ve budak dokusu vermek için kullanılan lastikten özel bir aparattır. Yukarıdan aşağı doğru çekerek ağaç dokusu verebilir, bilek hareketiyle yuvarlayarak budak dokusu oluşturulabilir. Desen beğenilmez ise tekrar uygulanabilir. Boyaya katılan glazing medium rahat ve uzun çalışma imkanı verir.
 • 24 SAATTE KARGODA
Bu kategoride toplam 8 ürün bulunmaktadır

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü